לעולם לא עוד: ב"ישראל היום" שברו את מסורת יום השואה

לאחר כניסתו של בועז ביסמוט לתפקיד העורך הראשי בשנה שעברה, לראשונה נשברה מסורת שהייתה נהוגה בעיתון מאז היווסדו - להעניק את הציטוט "לעולם לא עוד" בכותרת הראשית בגיליון ערב יום השואה. ומה בנוגע לציטוט הקבוע של נתניהו בשער גיליון יום השואה?

שבר מסורת. בועז ביסמוט (צילום: ראובן קסטרו)

לאחר כעשור שבו ב"ישראל היום" מיחזרו את הציטוט "לעולם לא עוד" בשער הגיליון של ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ו-2 אייטמים של וואלה ברנז'ה בנושא, המסורת נשברה: ככל הנראה, בעקבות כניסתו של בועז ביסמוט לתפקיד בשנה האחרונה, הוחלט לשנות את הנוהג הקבוע. הכותרת הראשית בגיליון ערב יום השואה (אתמול) הייתה "נצח ישראל".

עוד בוואלה!

ספר עד הבית: הבילוי שילדי הפריפריה לא מוכנים לוותר עליו

לכתבה המלאה

שער 2012

(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

שער 2013

(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

שער 2014

(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

שער 2015

(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

שער 2016

(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

שער 2017

(צילום: צילום מסך)

שער 2018

(צילום: מערכת וואלה! NEWS, צילום מסך)

ומה בנוגע למסורת השנייה המהוגה בגיליון יום השואה, שציטט בכותרת הראשית את רה"מ? ובכן, לאחר הפסקה בשנה שעברה, כאשר אז השער ציטט את הדברים שאמר הרמטכ"ל איזנקוט באושוויץ ונתניהו הופיע רק בכותרת המשנה. כזכור זה היה יום השואה הראשון לאחר חשיפת תיק 2000, שככל הנראה עירער את מערכת היחסים בין שלדון לנתניהו. השנה, חזרו לצטט בשער את הדברים שאמר רה"מ בטקס.

אך, לא ניתן להתעלם מהעובדה שהציטוט שאמר נתניהו בטקס אמש, "הלקח מהשואה: חובה להתייצב מול הרוע" - המופיע בכותרת השער של היום - מתייחס ישירות לאסד ולמתקפה העתידית עליו. כך שבקונטקסט הזה מדובר בכותרת לגיטימית.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully