אחרי הקמפיין המכוער נגד אמנון אברמוביץ', הנה העובדות

מספר תומכי ליכוד החלו להשמיץ את פרשן חדשות 12 אמנון אברמוביץ', זאת בגין ביקורתו הציבורית על התנהלותו של ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו, ואף טוענים כי לא באמת לחם במלחמת יום הכיפורים. תא"ל (מיל') עוזי בן יצחק על יום ההיתקלות

וואלה ברנז'ה

מספר תומכי ליכוד החלו בתקופה האחרונה להשמיץ את פרשן 'חדשות 12' אמנון אברמוביץ', זאת בגין ביקורתו הציבורית על התנהלותו של ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו, ואף טוענים כי לא באמת לחם במלחמת יום הכיפורים והגן על מדינת ישראל בגופו ובנפשו.

תא"ל (מיל') עוזי בן יצחק, המג"ד ומפקד הטנק של אמנון אברמוביץ' במלחמת יום הכיפורים, שוחח עם גולן יוכפז וענת דוידוב, וסיפר על היום בו נפצע אברמוביץ': "ביום השני של הלחימה, הייתה הסתערות על תעוז טלוויזיה - ואני לא אכנס לפרטים, אבל למרבה ההפתעה, הטנק הראשון שנפגע, הוא היה טנק המג"ד, הטנק שלי. בתוכו היה נמצא צוות מלא, כולל גם אמנון אברמוביץ', שהיה הנהג. בדרך כלל בטנק היה מלא בתחמושת מאוחסנת, אבל אנחנו ירינו את רוב התחמושת שהייתה לנו והטנק היה ריק. לא היה אפילו פגז אחד, אחרת לא הייתם מדברים איתי היום".

עוד בוואלה!

ב"הארץ" מאמינים בחופש הביטוי, עד שהוא מתנגש בעמדותיו הפוליטיות של בעל הבית

לכתבה המלאה
(צילום: ראובן קסטרו)

עוד הוסיף, כי: "למרות שהטיל חדר דרך התותחן שלנו, אמנון המשיך להחזיק בהגה הטנק ונסע בנסיעה ישרה. הוא לא קיבל תנועה לאחד הכיוונים. מה הלך לו בראש באותו הזמן, אני לא יודע. אני עפתי מהטנק וראיתי את הטנק שממשיך לנסוע ישר - לא פנה ימינה ולא שמאלה. הוא כבר היה במצב שלא יכל לחלץ את עצמו, אז אנחנו חילצנו אותו ולשמחתי הוא לא נהרג". האיש פשוט גיבור, הוא חזר מהמוות לחיים".

בהמשך, טען תא"ל (מיל') בן יצחק כי "אנחנו עדים להתפתחות שלילית של החברה הישראלית. נגיד שדעותינו הפוליטיות שונות לחלוטין, ממש מקצה לקצה, אז מה? אז הוא כבר לא החייל שלי? הוא כבר לא הגיבור שהצליח לשקם את עצמו ולהגיע למקום שבו הוא מצליח להשפיע על החרבה? הדברים שנאמרו נגדו, הם דברים מכוערים שצריך להעביר מהחברה שלנו".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully