וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כבל ביטל פגישתו עם יו"ר מליאת הרשות

לי-אור אברבך

9.5.2006 / 15:54

פרופ' שלו הייתה אמורה להגיע עם מנכ"ל הרשות לפגישה עם השר, אך זה ביקש ממנה שלא להגיע. גורמים ברשות: שלו שקלה התפטרות

השר הממונה על ביצוע חוק רשות השידור, איתן כבל ביטל את פגישתו עם יו"ר מועצת רשות השידור, פרופ' גבריאלה שלו, וייפגש רק עם המנכ"ל יאיר אלוני. מלכתחילה הייתה אמורה הפגישה - שאמורה להתקיים לקראת הערב - להיות משולשת, כך נודע לוואלה! ברנז'ה.

גורמים ברשות אמרו היום לוואלה! ברנז'ה כי התחושות בעקבות התערבות השר אמש בתהליך קבלת ההחלטות בנושא ביצוע ההתקשרות עם מכבי הן קשות ביותר. לדבריהם, חברי המליאה קיבלו בהפתעה את התבטאויותיו של כבל המאשימות אותם בבזבזנות.

על פי ההנחה פרופ' שלו, שנחשבה מועמדת עיקרית ליטול את תפקיד היו"ר הקבועה, לא תיקח עליה את התפקיד גם אם יוצע לה. גורמים ברשות אמרו היום, כי היא אף שקלה התפטרות.

שחם מועמד ליו"ר המליאה

בתוך כך, עלה שמו של חבר המליאה ויו"ר ועדת הטלוויזיה, יעקב שחם כמועמד לתפקיד יו"ר המליאה. שחם נתפס כמחזיק בדעות קרובות לאלו של כבל - לפחות בכל הקשור לנושא מכבי תל אביב. זאת למרות ששחם העלה צורך בהעברת 3.8 מיליון שקלים לסרטי תעודה ולדרמות, בעוד השר כבל דיבר על מתן עדיפות למונדיאל. כפי שפורסם בוואלה! ברנז'ה, לקראת ההצבעה אמש הקריא שחם פתק מהשר בו הוא מפציר שלא לאשר את העסקה עם מכבי תל אביב.

לשאלה האם קיבל שחם הצעה לעמוד בראשות המליאה אמר האחרון לוואלה! ברנז'ה, כי אינו מעוניין להתייחס לנושא וכי בעבר "כבר הונחה על שולחנו הצעה דומה", אותה דחה לדבריו בשל עיסוקיו האחרים.

היו"ר הזמנית של המליאה, גבריאלה שלו אמרה לוואלה! ברנז'ה, כי היא "מקווה שבקרוב תוכל להיפגש עם השר וליישב עמו את ההדורים". לדבריה, ההחלטה על העסקה עם מכבי התקבלה בלב כבד לאחר שהובהר לחברי המועצה כי קיימות הערבויות הכלכליות למהלך.

בתוך כך הכוונה בין היתר היאר להתבטאויותיו של מנהל הערוץ הראשון, מוטי עדן, על פיהן עדיף לוותר על משחקי הכדורגל בשבת לטובת העוגן המכביסטי המושך קהל צעיר לערוץ.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully