וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לונדון וקירשנבאום נשארים ב-10

רוני קורן-דינר

13.8.2006 / 14:29

השניים לא יעברו לערוץ 2, למרות מגעים קודמים בנדון; כיום זוכה התוכנית לרייטינג של כ-8% בממוצע

העיתונאים ומגישי הטלוויזיה ירון לונדון ומוטי קירשנבאום חתמו על הסכם לשנתיים נוספות בהן יגישו את תוכניתם בערוץ 10. באחרונה ניהלו לונדון וקירשנבאום מגעים עם חברת החדשות של ערוץ 2, לאחר שזו הביעה עניין בהעברת התוכנית אליה. ואולם השניים, שהיו חתומים על חוזה עד מאי 2007, האריכו את החוזה שלהם עם ערוץ 10. בערוץ 10 אישרו את הדברים.

בחדשות ערוץ 2 ביקשו לשדר את "לונדון וקירשנבאום" במתכונת דומה - כרצועה יומית בשעה 19:00, אותה השעה בה התכנית משודרת כעת בערוץ 10. שלום קיטל, מנכ"ל חברת החדשות, אמר לאחרונה בראיון ל-TheMarker כי היה שמח לצרף את לונדון וקירשנבאום לשורות החברה וכי היא "התוכנית הכי טובה בערוץ 10".

בחברה סברו כי העברת התוכנית לערוץ 2 עשויה לשפר את נתוני הצפייה לקראת מהדורת החדשות המרכזית (בימים כתיקונם, לפני המלחמה בצפון, רצועת השעה 19:00 מחולקת בין הזכייניות רשת וקשת לפי ימי השידור שלהן) ולחזק את הצפייה בקרב קהלים משכילים ובעלי הכנסה גבוהה מהממוצע. כיום זוכה התוכנית לרייטינג של כ-8% בממוצע, ובערוץ 2 העריכו כי שיעור הצפייה אצלם עשוי להיות כפול.

המשא ומתן בין חדשות 2 ללונדון וקירשנבאום הוקפא בחודשים האחרונים בשל החוזה המחייב שלהם עד חודש מאי, אך בערוץ 10 חששו לגורלו, וככל הנראה שיפרו במסגרת החוזה החדש את תנאי העסקתם של השניים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully