שידורי המהפכה - רשות השידור על המוקד

מרוויח נוסף מסגירת רשות השידור: ארדן ישלם 300 אלף שקלים ליח"צ

החשב הכללי באוצר אישר לשר התקשורת גלעד ארדן לצאת במכרז לקבלת ייעוץ תקשורת חיצוני בעלות של 300 אלף ש"ח, זאת לקראת העברת חוק רשות השידור בכנסת. העובדים: "ארדן מנסה לייפות את המציאות"

דוד אברהם
28/05/2014

החשב הכללי באוצר אישר לשר התקשורת גלעד ארדן לצאת במכרז לקבלת ייעוץ תקשורת חיצוני בעלות של 300 אלף ש"ח, וזאת לקראת העברת חוק רשות השידור בכנסת והקמת רשות השידור החדשה.

"הצעת החוק מעוררת התנגדות עזה בקרב עובדי רשות השידור המקדמים את התנגדותם בכל אמצעי התקשורת", נכתב בנימוקי החשב הכללי. "יישום הצעת חוק המשדר הציבורי הינו פרויקט רחב היקף, בעל חשיבות לאומית".

המלחמה של העובדים בארדן כללה קמפיין ברשתות החברתיות, כנס תמיכה, הפגנות מול ביתו של ארדן והפצה ברשת של תמונתו בדמות ראש ממשלת טורקיה, רג'יפ טייפ ארדואן, לצד האיום "נסיים לך את הקריירה הפוליטית".

כפי שפורסם בוואלה! ברנז'ה, עובדי הרשות אף שכרו משרד חקירות שיבצע אחריו מעקבים בניסיון להשתמש בדברים במלחמה הציבורית אשר מתקיימת בחלקה הגדול - על דעת הקהל. יעוץ התקשורת יידרש כדי להתמודד עם ועד העובדים ברשות המנהלים בחודשים האחרונים מלחמה בסגירת הרשות, והם נעזרים במלחמתם בשלושה יועצי תקשורת שונים, נוסף למחלקת הדוברות של הנהלת הרשות ומשרד יחסי ציבור נוסף המייסע לה. אתמול נודע כי איש יחסי הציבור רונן צור יעניק שירותי ייעוץ תקשורת לעובדי רשות השידור במאבקם.

העתיד כבר כאן

בדיקה חכמה חושפת סיכון לשבץ מוחי - כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם שחל

"ההחלטה מלמדת על חוסר הלגטימיות של המהלך"

יו"ר ההנדסה והטכנאים רשות השידור משה שגב אמר היום בתגובה: "הידיעות לפיהן השר ארדן מבקש לשכור יועץ תקשורת בעלות של 300 אלף ש"ח על מנת שיטפל בהצעת החוק לפירוק רשות השידור מלמדת על הלחץ בו הוא שרוי ועל חוסר הלגטימיות של המהלך שלו".

לדבריו, "השר ארדן מודע וצריך לייפות את המציאות ולספר לציבור באמצעות סוללת יחצנים ויועצי תקשורת כיצד מפטרים 2000 עובדים מפרנסי משפחות והכל בשם הרס השידור הציבורי .

"חשוב לציין כי מאז יצא השר להרפתקאה בזבז השר למעלה משני מיליון שקלים רק על יועצים ויועצי יועצים על מנת לקבל לגיטמיות למהלך מיוצר ראוותני ולא מוסרי הרי במשך כל הזמן טען השר שהמהלך שלו מאוד פופולרי ומקובל על הציבור אז למה הוא צריך לבזבז עוד 300 אלף שקלים מכספי משלם המיסים הרי בסכום כזה אפשר לעזור למספר משפחות נזקקות ולשמח אותן. פעולות אלו נעשו מתוך גחמה אישית תוך ניצול ציני לקידום מעמדו בליכוד והכל על חשבון משלם המיסים", לשון התגובה.

ח"כ רוזנטל: "הרי לשר כבר יש דובר אישי"

גם ח"כ מיקי רוזנטל (עבודה) התייחס הערב לידיעה, ואמר כי "השר ארדן מבזבז כסף כדי לחסוך כסף. מדובר בביזבוז כספי ציבור מקומם ומיותר. הרי לשר יש דובר אישי. ובנוסף יש לארדן לפחות 6 עוזרים אישיים. למשרד התקשורת יש מערך דוברות ובו עובדים למיטב ידיעתי 4 אנשים. כל הסוללה הזו היתה צריכה להספיק כשמדובר במהלך שיש לו תמיכה ציבורית רבה. הרי עם ישראל שונא את האגרה ולא 'מאוהב' בערוץ הציבורי".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully