סערת סדן: הטאלנטים של ערוץ 10 יקיימו ישיבת חירום

העיתונאים הבכירים בערוץ צפויים לקיים אחה"צ ישיבת חירום בעקבות סערת מינויו של סדן. הבוקר הודיע סדן כי לא יתפטר למרות ההתבטאות של גולן יוכפז. ערוץ 10: "חברי הדירקטוריון אמרו דברים חמורים שתומכים בגרסתו של יוכפז"

08/06/2016
ערוץ 10 – בית הורד. דרור עינב, עיבוד תמונה
ממשיכים להיאבק במינוי. בית הורד(צילום: עיבוד תמונה, דרור עינב)

העיתונאים הבכירים בערוץ 10 לא מתכוונים לתת לסערת סדן לשכוך: הטאלנטים בערוץ צפויים לקיים אחה"צ (רביעי) ישיבת חירום – כך נודע לוואלה ברנז'ה. העובדים יחליטו בישיבה על צעדי ההמשך במאבקם במינויו של רמי סדן כיו"ר הדירקטוריון של חברת החדשות.

סדן דחה בתוקף הבוקר את ההתבטאויות המיוחסות לו מישיבת הדירקטוריון הראשונה ואמר כי אין בכוונתו להתפטר. בשיחה עם וואלה! NEWS אמר סדן כי מנכ"ל חדשות 10, גולן יוכפז מונע מאינטרסים פוליטיים. "לא ברור למה מעדיפים להאמין לעובד בכיר אחד שיש לו אינטרסים וחששות משלו, על פני כל חברי הדירקטוריון, שאישרו שהדברים מעולם לא נאמרו", דברי סדן.

בתגובה לכך, מערוץ 10 נמסר: "חברי הדירקטוריון אמרו דברים חמורים שתומכים בגרסתו של גולן יוכפז במסגרת הבדיקה שעורכת הרשות השנייה. חברת הדירקטוריון אורנה לביא שטיינר אמרה: 'שמתי לב כי עלה הנושא של ש"ס, לאו דווקא באור חיובי, אני לא יכולה להתחייב על ציטוט מדויק'.

"חברת הדירקטוריון זהר קדמון סלע אמרה: 'אני זוכרת היטב שמר סדן התייחס כמה פעמים לכך שהדירקטוריון, אנחנו, כולל הוא עצמו, הוא פורום של אליטות מתל אביב. למיטב זיכרוני, במסגרת ניסיונו לתאר את האוכלוסייה שהדירקטוריון אינו משתייך אליה, מר סדן התייחס לאוכלוסיית מצביעי ש"ס באופן שלתחושתי באותו זמן נשמע פטרוני'. גם חבר הדירקוטוריון איתן זינגר הסתייג מדבריו של סדן".

אתמול צייץ בטוויטר גולן יוכפז, מנכ"ל חדשות 10, כי "אחרי סערה שנמשכת שעות, ראוי שהדברים יאמרו באופן ברור: רמי סדן אמר לחברי דירקטוריון החדשות ולי: אני שונא את ש"ס ודרעי כמותכם באליטה. עוד הוסיף: צריך להגיע לפרחיה בשדרות. דבריו הופסקו. כל תאור אחר - חוטא לאמת".

הציוץ של יוכפז הגיע לאחר הסערה שהתחוללה אתמול בעקבות הפרסום שלפי מקורות שנכחו בישיבת דירקטוריון בערוץ, סדן אמר: "אני כמוכם באליטה שונא את תנועת ש"ס ואת הגנב אריה דרעי, אבל אנחנו כאליטה צריכים לפרוץ את המעגלים של הערוץ ולפנות לקהל של ש"ס, למסעודה משדרות". את הדברים אמר סדן לכאורה בישיבת הדירקטוריון של ערוץ 10, שבה הציג את מועמדותו לתפקיד. לדברי תנועת ש"ס, "חמור שאדם כזה מקורב לראש הממשלה ולמשפחת נתניהו".

בעקבות הפרסום, תנועת ש"ס דרשה מראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו, לפטר מיידית את סדן, שנבחר אתמול ליו"ר דירקטוריון חברת החדשות של ערוץ 10. מתן חודורוב, יו"ר ועד העובדים בערוץ 10, אמר כי "אני נאלץ לאשר בבושת פנים שהדברים של סדן אכן נאמרו, וטלפנתי בעצמי לח"כ איציק כהן, סגן שר האוצר – והתנצלתי בפניו בשם כל העיתונאים מערוץ 10".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully